Корзина
196 отзывов
УкраинаКиеввул. Камышинская, 4 (метро Выдубичи)
+380
99
757-77-59
+380
67
857-94-77
+380
44
331-17-92
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Интернет-гипермаркет теплотехники и комплектующих.
Корзина

Промышленные жаротрубные котлы НЕУС-Т 100-600 кВт

Жаротрубні опалювальні котли НЕУС-Т встановлюються в транспортабельних і стаціонарних котелень з закритими системами теплопостачання. Агрегати здатні опалювати побутові, виробничі та інші приміщення шляхом підготовки і подачі тепла, одержуваного в процесі згоряння твердого палива: кам'яного вугілля, дерев'яних полін, антрациту.

Конструкція пристрою - це циліндрична горизонтально розташована складально-зварна одиниця. Її основними частинами є корпус, камера згоряння (топка), жаротрубний вузол і зона чищення котла. Особливість даної моделі полягає в наявності знімного економайзера, що збільшує ККД.

Корпус НЕУС-Т виконаний з міцної вуглецевої сталі і складається з внутрішньої і зовнішньої співвісних обичайок. Конвекційна частина розташована між обичайками у вигляді жарових труб. Присутній теплоізоляційний шар, який розташований під декоративною обшивкою.

Температуру регулює мікропроцесор у вигляді блоку автоматики. Він здатний стабілізувати температуру води за допомогою плавного зменшення / збільшення кількості оборотів нагнетательного вентилятора, який здійснює продування котла. Таким чином відбувається усунення газів, що виділяються в процесі згоряння, а також захист опалювальної системи від закипання теплоносія.

Пристроєм котла неус-Т передбачено підключення насоса, який також управляється контролером. При цьому мікропроцесор обладнаний функцією періодичного включення  насоса з метою уникнути застою по закінченню опалювального сезону.

Производим доставку по Украине:

ПРИЕМ ЗАКАЗОВ И ДОСТАВКА

Компания TTSK (Торг Термо Строй Климат)

Работает c Понедельника по Субботу. С 8:00-18:00, поэтому менеджеры нашей компании могут принять заказ в любой из этих дней и в время удобное для вас, и дать качественную консультацию. Отправка заказа после его подтверждения клиентом до 48 часов. Если же заказ поступил на оборудование в праздничные дни, то он будет отправлен в ближайший рабочий день.

Пересылку товара осуществляем по территории Украины транспортными компаниями «Ин-тайм»; «Новая Почта»; «Деливери»;«Ночной экспресс»; «Автолюкс»; «Міст експрес». Стоимость доставки можно рассчитать на официальных сайтах:

  http://www.intime.ua : http://novaposhta.ua : http://www.nexpress.com.ua : http://www.delivery-auto.com : http://autolux.ua : https://meest-express.com.ua/ua : 

.............................................................................................................................................................................................................................................